Kim jesteśmy

Hasło „To, co niewidoczne ma znaczenie” przyświeca nam od początku i jest z nami do dziś, lecz po latach przeprowadzonych z sukcesem realizacji otwiera ono również drogę do myślenia globalnego.

Powołując Energy Air do życia skupiliśmy się na rozwiązywaniu trudności, które użytkownicy napotykali w budynkach i poprawie standardu korzystania z nich. Zależało i zależy nam na poprawie jakości korzystania z budynków i uwrażliwianiu na ogromne znaczenie czystości powietrza dla funkcjonowania ich użytkowników – nas, ludzi. Hasło „To, co niewidoczne ma znaczenie” przyświeca nam od początku i jest z nami do dziś, lecz po latach przeprowadzonych z sukcesem realizacji otwiera ono również drogę do myślenia globalnego.
Jesteśmy zespołem specjalistów, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, budowaniu, uruchomieniu i eksploatacji instalacji budynkowych (głównie HVAC), a naszą szczególną umiejętnością jest naprawa istniejących systemów tak, aby nawet po wielu latach od uruchomienia mogły zapewnić najwyższy komfort użytkowników, bezpieczeństwo i efektywność energetyczną. Dobrze przemyślana i prawidłowo przeprowadzona naprawa może być rozwiązaniem znacznie bardziej opłacalnym i ekologicznym niż gruntowna renowacja, a jednocześnie mniej uciążliwym dla funkcjonowania budynku. Wśród naszych realizacji znajdują się obiekty biurowe, restauracje / kuchnie komercyjne, hotele, szpitale, różnego rodzaju obiekty przemysłowe. Wiemy, że dla właściwego samopoczucia użytkowników wszystkich obiektów, znaczenie ma to, co niewidoczne – jakość powietrza, prawidłowa regulacja, drożność instalacji, szczelność kanałów, i wiele innych czynników, które praktycznie wszystkie, dzięki pojawiającym się w ostatnich latach na rynku technologiom, są możliwe do zregenerowania.

Nasz zespół tworzą inżynierowie i eksperci w dziedzinie instalacji wentylacyjnych oraz wszelkich, które na wentylację budynku mają wpływ.

Nasz zespół

Tomasz Graniczek CEO
Piotr Kądziela CTO
Bartłomiej Dołęga COO
Paweł Ryszewski
Emil Zawadka
Piotr Skierewski
Michał Dżaman
Paulina Jurkowska
Bartłomiej Ożarek
Mariusz Przybysz